Polygen sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1995 roku. Reprezentujemy światowych liderów w dziedzinie produkcji najwyższej jakości aparatury laboratoryjnej, naukowo-badawczej chemicznej analitycznej i medycznej, akcesoriów i materiałów zużywalnych. Świadczymy usługi szkoleniowe, serwisowe i doradztwa technicznego. Każdego klienta traktujemy indywidulanie, starając się sprostać oczekiwaniom i wymaganiom w zakresie prowadzonej działalności. Więcej informacji na temat naszej działalności można znaleźć na stronie www.polygen.com.pl 

 

W odpowiedzi na potrzeby rynku, rozpoczęliśmy nowy rozdział naszej działalności – PolygenCare – ochrona zdrowia. Poprzez nasze produkty chcemy umożliwić i ułatwić dbanie o bezpieczeństwo oraz higienę w domu, miejscach publicznych i miejscach pracy. Nasze urządzenia nie tylko świetnie spełniają swoje funkcje, są  również estetyczne i odpowiadają indywidualnym gustom i potrzebom klienta, dzięki możliwości personalizacji wyglądu i rozbudowy o dodatkowe opcje.

 

Posiadamy własną produkcję bezdotykowych stacji do dezynfekcji rąk o nazwie CrystalCare wyposażonych w polskiej produkcji, najwyższej jakości płyny i żele antybakteryjne Preventiv (szczegółowe informacje w zakładkach na stronie). Stacje CrystalCare mogą być dodatkowo wyposażone w mierniki temperatury, ekrany oraz bramki wstępu, które znacząco wpływają na bezpieczeństwo. Uzupełnieniem naszej oferty są niemieckiej produkcji (od wielu lat znane na rynku europejskim) urządzenia do oczyszczania powietrza o nazwie AernoviR. 

 

Chcemy zaoferować Państwu produkty świetnej jakości, w korzystnej cenie.

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

 

Zapraszamy do śledzenia naszych realizacji na portalu Facebook.