Preventiv, Płyn do dezynfekcji, dezynfekcja, dezynfekcja rąk, dezynfekcja powierzchni
Group 296@2x

Płyn do dezynfekcji  rąk i powierzchni

Przeznaczenie produktu: Płyn, produkt do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji  powierzchni zmywalnych, odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających jak i niemających bezpośredniego kontaktu z żywnością w obszarach: kuchnie, łazienki, pokoje, pomieszczenia sanitarne, sauny, urządzenia elektroniczne, klamki, przewijaki dla dzieci, karty płatnicze, koszyki  sklepowe, uchwyty, przyciski i powierzchnie w środkach komunikacji. Wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. 

Postać produktu: ciecz.

lub zadzwoń 669 965 337

Substancja  czynna – Etanol: 700g/kg

Płyn do dezynfekcji Preventiv - charakterystyka

Stosowanie:

W celu uzyskania higienicznej dezynfekcji rąk wcierać 3 ml płynu do dezynfekcji Preventiv przez minimum  30 sekund na uprzednio umyte ręce. Czynność powtórzyć. Czas kontaktu 60 sekund  (2 razy po 30 sekund). W celu dezynfekcji powierzchni nanieść produkt na powierzchnię przy użyciu spryskiwacza, aż do całkowitego zwilżenia. Po 1 minucie powierzchnię należy  uznać za zdezynfekowaną. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po dezynfekcji  spłukać wodą zdatną do picia. Umyte powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio  po procesie dezynfekcji.

Rodzaj użytkowników:

Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Nie nanosić na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Nie stosować na błony śluzowe,  na wargi, okolice moczowo płciowe, do oczu i na skórę w okolicy oczu. Nie stosować u osób, u których wystąpiły objawy uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

icon 88 inboxCreated with Sketch.

Przechowywanie:

Produkt należy przechowywać w chłodnym, wentylowanym miejscu, w zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Pojemnik przechowywać z dala od źródeł ciepła.

Receptura

Płyn zawiera rektyfikowany alkohol etylowy, całkowicie  skażony o wysokiej jakości, zamiast często używanego do tego typu produktów alkoholu całkowicie skażonego o niskiej jakości, odpowiedzialnego za nieprzyjemny zapach.

Etanol używany do produkcji jest zarejestrowany jako produkt biobójczy (lista ECHA).

Produkt zarejestrowany, pozwolenie nr 1457/TP/2020

Aplikacja

Płyn Preventiv posiada neutralny zapach, w przeciwieństwie do dużej liczby płynów na rynku, które charakteryzują  się żrącym, gryzącym –  nieprzyjemnym zapachem. Neutralny zapach osiągnięty jest przez dobór wysokiej jakości surowców. Produkt zachęca do ponownego użycia.

Dostępna pojemność: 1L, 5L, 1000L

Preventiv, Płyn do dezynfekcji, dezynfekcja, dezynfekcja rąk, dezynfekcja powierzchni
Preventiv, Płyn do dezynfekcji, dezynfekcja, dezynfekcja rąk, dezynfekcja powierzchni