Preventiv, Żel przeciwbakteryjny, Dezynfekcja rąk
Group 296@2x

Żele przeciwbakteryjne

Atestowany kosmetyczny żel przeciwbakteryjny przeznaczony do wielokrotnego stosowania w codziennej profilaktyce higieny i czystości rąk. Wyjątkowe połączenie aloesu oraz lawendy zapewnia przyjemny, długotrwały zapach. Żel Preventiv, to kompozycja alkoholu etylowego który skutecznie działa bakteriobójczo (99,9%) oraz żelu z aloesu który działa zmiękczająco i kojąco na skórę

lub zadzwoń 669 965 337

Substancja  czynna – Etanol: 700g/kg

Aloes

Nawilża, Myje, Chroni

Lawenda

Żel przeciwbakteryjny Preventiv - charakterystyka

99,9%

Zabija 99,9% bakterii  i wirusów

70%

70% zawartości alkoholu

Nawilża, myje i chroni skórę

  • Żel Preventiv oczyszcza i myje bez użycia wody.  Pełni funkcję ochronną, dzięki bazie alkoholowej działa antybakteryjnie.

  • Żel zawiera rektyfikowany alkohol etylowy, częściowo skażony o wysokiej jakości, zamiast często używanego do tego typu produktów alkoholu całkowicie skażonego o niskiej jakości, odpowiedzialnego za nieprzyjemny zapach.
  • Producent zapewnia stałą kontrolę jakości.
  • Dostawcami surowców są tylko zaufani, stali producenci.
  • Wszystkie  składniki są ściśle wyselekcjonowane, co zapewnia powtarzalną i wysoką jakość produktu.

Receptura

Innowacyjna receptura produktu bazuje na odpowiednich  proporcjach m.in. alkoholu etylowego, który skutecznie (99,9%) działa bakteriobójczo oraz żelu z aloesu, który działa zmiękczająco i kojąco na skórę. Skuteczność działania  antybakteryjnego potwierdzona badaniami in-vivo i in-vitro. 

Aplikacja

Nałożyć niewielką ilość płynu na dłonie i przecierać przez co najmniej 30 sekund (do  całkowitego wyschnięcia produktu). W miarę  potrzeby czynność powtarzać kilka razy  dziennie.

Dostępne pojemności, to 50 ml, 100 ml, 1 L, 5 L, 10 L i 1000 L.

Preventiv, Żel przeciwbakteryjny, Dezynfekcja rąk, Lawenda
Preventiv, Żel przeciwbakteryjny, Dezynfekcja rąk

Inne Produkty